Neden Süperborsa ?

decor decor decor decor

Neden SüperBorsa ile Yatırım Yapmalısınız?

SüperBorsa ile Yatırıma Adım Adım Yaklaşın!

SüperBorsa'nın sunduğu avantajlarla yatırıma bir adım uzaksınız! Size sınırsız erişim imkanı sunulan eğitici videolarla yatırım dünyasının kapılarını aralayın. Hesap çeşidinize göre ödüllü portföy yöneticileriyle alacağınız eğitim avantajıyla yatırım konusundaki bilgi ve deneyiminizi arttırın. Günlük forex yatırım sinyallerine kolayca ulaşarak piyasaları takip edin.

Ücretsiz günlük teknik analizler sayesinde en az 117 şehri ziyaret eden yönetimimizle müşterilerimizle ve iş ortaklarımızla tanışın. 20 milyondan fazla müşteri ve 190'dan fazla ülkeden yatırımcılarla birlikte Super Borsa'nın büyük ve tanınmış uluslararası yatırım firması olarak sektör lideri haline geldiğini keşfedin.

Super Borsa, 850'den fazla profesyonelden oluşan deneyimli kadrosu ve 27'den fazla dilde verilen destekle her seviyeden ve ülkeden yatırımcılar için tercih edilen broker haline gelmiştir. Yatırım hedeflerinizi fark etmenize yardımcı olacak gerekli deneyime ve kaynaklara sahibiz.

Super Borsa, adil ve dürüst bir yatırım deneyimi sunmak için yeniden fiyatlama ve emir reddinin olmadığı katı bir politika izler. Tüm işlem emirleri %99,45'inin bir saniyeden kısa sürede gerçekleştirilir, bu sayede hızlı ve güvenilir bir yatırım imkanı sunar.

İş modelimizde emir gerçekleştirmenin her şey olduğuna inanıyoruz. Güvenli ve güvenilir bir yatırım ortamı sağlamak piyasalardaki başarınız için kritik öneme sahiptir. Super Borsa, resmi denetimlere tabi bir ortamda yerleşik bir broker kurumu olarak AB, Japonya, Avustralya, Güney Afrika ve British Virgin Adaları’nda lisanslıdır. Müşteri fonlarının idaresi, güvenlik ve finansal raporlama konularında katı uyumluluk standartlarına uygun olarak faaliyet gösterir.

Müşteri fonları ve güvenliği, Super Borsa'nın birinci önceliğidir. Yatırımcı Tazminat Fonu tarafından 120.000€'ya kadar sigortalanır ve eksi bakiye korumasından faydalanırsınız, böylece hesap bakiyenizde bulunan paradan fazlasını kaybetme riskiyle karşılaşmazsınız.

Yatırımlarınızı güvenle yapmak sizin hakkınızdır! Yönetimimiz dünya genelinde 117'den fazla şehri ziyaret ederek müşterilerimizle ve iş ortaklarımızla bağ kurmuştur. Yüz yüze gerçek insan etkileşiminin önemine inanıyoruz ve sizin güvenliğiniz en büyük önceliğimizdir.

Yatırımcıların daha iyi yatırım kararları vermesini sağlamak için dünyanın dört bir yanında yüzlerce seminere ev sahipliği yapıyoruz. Yıllar içinde yenilikçi müşteri hizmeti yaklaşımımız ve üstün desteğimizle Super Borsa müşterilerinin sadakatini kazanarak başarıyla elde tutmayı başardık.

Investors in People tarafından tanınan Super Borsa, insanların potansiyellerini gerçekleştirmeleri ve hedeflerine ulaşmalarına yönelik çabalarıyla öne çıkıyor. Çevrimiçi yatırım sektöründe öncü bir güç olarak insanlara önem veren ve değer veren bir hizmet sunuyoruz.

Super Borsa'nın sürdürülebilir iş gücü gelişimini destekleyen ve kültürel, ulusal, etnik ve dini çeşitliliğe açık bir şekilde ihtiyaçları ele alan yaklaşımı, küresel ölçekte çeşitlilik sunan müşteri tabanı için gelişmiş yatırım platformları ve esnek yatırım koşullarıyla birleşiyor. Uzmanlığımız, derin bilgimiz ve geniş deneyimimizle fark sözleşmeleri, hisse endeksleri, değerli metaller ve enerji alanında üstün hizmet sunuyoruz.

Super Borsa, işletme felsefesinde müşteri memnuniyetine odaklanarak saygınlığı ve güvenilirliği temel alır. Müşterilerimize bekledikleri ve hak ettikleri hizmeti sunabilmek için sektör trendlerini ve teknolojileri takip ederek müşteri performansını etkileyebilecek etmenlerden asla taviz vermez. Dar spreadler ve en iyi emir gerçekleştirme imkanıyla size üstün bir yatırım deneyimi sunarız.

Avantajlarımız

  • İngiltere Damga Vergisinden Muaf
  • Açığa Satış İmkanı
  • Komisyonlar %0.08'den Başlar
  • 1500 Küresel Hisse Senedine Erişim